بهترین متخصص پرتو درمانی

بهترین متخصص پرتو درمانی تهران | بهترین متخصص رادیوتراپی

به دنبال درمان موثر سرطان هستید؟ دکتر احسان کرباسی، متخصص پرتو درمانی با تجربه و مشهور در تهران، می‌تواند به شما کمک کند.

دکتر  احسان کرباسی متخصص پرتو درمانی با بیش از 10 سال سابقه در تشخیص و درمان انواع سرطان در دانشگاه علوم پزشکی تهران (انستیتو کانسر بیمارستان امام خمینی) آموزش دیده است. با سال‌ها تجربه و تخصص در درمان انواع سرطان‌ها، دکتر کرباسی به شما در یافتن بهترین گزینه‌های درمانی و ارائه مراقبت‌های با کیفیت و دلسوزانه کمک می‌کند.

برای رزرو نوبت می توانید با شماره 02188627420 تماس بگیرید.

بهترین متخصص پرتو درمانی در شمال تهران

دکتر احسان کرباسی  تجربه درمان انواع سرطان با استفاده از پرتو درمانی را دارد. از جمله سرطان های که با تخصص پرتودرمانی درمان می شوند:

 1. سرطان پروستات
 2. سرطان پستان
 3. سرطان پوست
 4. سرطان رکتوم
 5. سرطان ریه
 6.  و دیگر سرطان ها

دکتر احسان کرباسی مشهور به پیشرو در استفاده از جدیدترین تکنیک های پرتو درمانی، از جمله تکنیک های پیشرفته ای که دکتر احسان کرباسی برای درمان سرطان استفاده می کند به موارد زیر می توان اشاره کرد (برای اطلاعات بیشتر از تکنیک های پیشرفته پرتو درمانی زیر روی هر کدام میتوانید کلیک کنید):

 1. درمان دقیق و بدون عارضه تومورهای خارج از مغز با رادیوتراپی استریوتاکتیک بدن SBRT
 2. درمان تومور مغزی بدون عمل جراحی با پرتو درمانی استریوتاکیتک مغز SRS
 3. پرتو درمانی با بهره گیری از کامپیوتر جهت تعیین دوز با رادیوتراپی با شدت تعدیل شده (IMRT)
 4.  رادیوتراپی به کمک روش های تصویربرداری ، پرتودرمانی هدایت شده با تصویر (IGRT)
رادیوتراپی استریوتاکتیک بدن
رادیوتراپی استریوتاکتیک مغز
رادیوتراپی با شدت تعدیل شده
رادیوتراپی هدایت شده با تصویر

همه میدانیم که تشخیص و درمان سرطان می تواند طاقت فرسا باشد. اما دکتر احسان کرباسی برای کمک به شما در درمان گزینه های درمانی و یافتن بهترین برنامه درمانی شما اینجاست. همچنین از شما در طول درمان و بعد از آن مراقبت و حمایت می کند.

اگر به دنبال یک متخصص پرتو درمانی با تجربه و دلسوز هستید، دکتر احسان کرباسی مشتاقانه منتظر ملاقات با شما و صحبت در مورد چگونگی کمک به شما در رسیدن به درمان کامل است.

برای رزرو نوبت می توانید با شماره 02188627420 تماس بگیرید.

بهترین دکتر پرتودرمانی در تهران

فوق تخصص رادیوتراپی در تهران

فوق تخصص رادیوترپی یا فوق تخصص پرتو درمانی کسی هست که میتواند از تکنیک های فوق تخصصی رادیوتراپی استریوتاکتیک جهت درمان انواع سرطان استفاده کند. دکتر احسان کرباسی یکی از پزشکان متخصص پرتو درمانی در ایران است، که پیشرو در یادگیری و بکارگیری این روش های فوق تخصصی پرتو درمانی در ایران هستند. در پایین می توان تعدادی از مدارک مربوط به گذارندن دوره های پیشرفته دکتر احسان کرباسی را مشاهده کنید. یکی از خوبی های این تکنیک های کاهش طول درمان و دقت درمان است. برای مثال تعداد جلسات را از 35 جلسه به 5 جلسه کاهش میدهد.

ورکشاپ سرطان رکتوم دکتر احسان کرباسی
کارگاه سرطان رکتوم
دوره آموزشی فوق تخصصی SBRT
دوره آموزشی فوق تخصصی SBRT
پرتودرمانی استریوتاکتیک SBRT پروستات دوره فوق تخصصی رادیوتراپی اروپا
پرتودرمانی سرطان پروستات با روش استریوتاکتیک SBRT - دوره فوق تخصصی رادیوتراپی اروپا

بهترین متخصص رادیوتراپی چه ویژگی های دارد؟

در بالا در مورد تکنیک ها و روش ها صحبت کردیم. در این بخش می خواهیم در مورد ویژگی های یک پزشک متخصص رادیوتراپی صحبت کنیم. میدانید که انتخاب یک دکتر رادیوتراپی خوب میتواند در درمان سرطان هر چه بهتر کمک کند. اما سوال مهم اینست که یک پزشک خوب چه ویژگی های باید داشته باشد. در زیر به مهم ترین ویژگی ها یک متخصص رادیوتراپی اشاره می کنیم:

 1. تخصص پرتو درمانی : همانطور که میدانیم تمام پزشکان متخصص رادیوانکولوژی تخصص پرتو درمانی یا رادیوتراپی را دارند. اما تعدادی از این پزشکان با گذارندن دوره های پیشرفته و یادگیری بیشتر تخصص و تبحر بیشتری فرا می گیرند.
 2. تجربه پرتو درمانی: آیا فقط تخصص و درس خواندن کافی است؟ قطعا جواب خیر است و پزشک در طول زمان و با درمان بیماران بیشتر تجربیاتی را بدست می آورد که شاید در هیچ دانشگاه یاد نمیدهند. لذا تجربه پزشک بسیار حائز اهمیت است. دکتر احسان کرباسی با 10 سال تجربه و درمان هزاران بیمار به مردم کشورمان ایران خدمت بزرگی کرده است. می توانید ویدیو بهبودیافتگان سرطان را ببینید.
 3. شهرت و اعتبار: همیشه پزشکی دلسوز و مهربان با ارتباط خوب با بیمار تا زمان درمان کامل بیمار در میان مردم به شهرت و اعتبار خود می افزاید. بهتر است که در اینجا چندین ویدیو از بیمارانی که توسط دکتر احسان کرباسی معالجه شده اند را با هم ببینیم. 

می توانید بقیه ویدیو های رضایت بیماران رو از صفحه بهبودیافتگان ببینید.

4. فناوری و دستگاه پرتو درمانی (رادیوتراپی)​ : یکی از دیگر از موارد دسترسی پزشک به فناوری های جدید و دستگاه های پیشرفته رادیوتراپی است. خدا رو شاکریم که دکتر کرباسی با مراکز مختلف با دستگاه های پیشرفته همکاری دارند و بستگی به درمان هر فرد و طراحی برنامه درمان از دستگاه و فناوری های مربوطه استفاده می کند.

اعضای تیم پرتودرمانی

5. تیم پرتو درمانی: توجه داشته باشید کار درمان یک کار فردی و فقط و فقط توسط پزشک انجام نمی شود. تیم درمان بسیار حائز اهمیت است. اگر به ویدیوهای بالا توجه کرده باشید اغلب بیماران به تیم درمان اشاره دارند. به جرئت می توان گفت که دکتر احسان کرباسی بهترین تیم درمان را دارند. بعضی اوقات فقط با یک بار مراجعه به مطب از نظم و کار مطب متوجه این موضوع خواهید شد.

6. عضو انجمن های علمی و تخصصی: دکتر احسان کرباسی عضو انجمن رادیو انکولوژی اروپا و همچنین عضو انجمن رادیوتراپی انکولوژی ایران هستند.

عضو انجمن رادیو انکولوژی اروپا
عضو انجمن رادیو انکولوژی اروپا

سوالات متداول بهترین دکتر پرتو درمانی

سابقه و تجربه دکتر احسان کرباسی در درمان سرطان با پرتو درمانی چند سال است؟

دکتر احسان کرباسی سال 1379 با کسب رتبه 102 کشوری در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تهران شروع به تحصیلات پزشک عمومی کردند. همچنین در سال 1393 رتبه سوم بورد تخصصی رشته رادیوتراپی انکولوژی را کسب نموده و بعد به صورت تخصصی مشغول به درمان سرطان توسط پرتو درمانی شده اند.

دکتر احسان کرباسی مسلط به تمام تکنیک های رادیوتراپی هستند. اما مهم ترین ویژگی آن استفاده از تکنیک های رادیوتراپی پیشرفته است:

 1. رادیوتراپی استریوتاکتیک بدن SBRT
 2.  پرتو درمانی استریوتاکیتک مغز SRS
 3.  رادیوتراپی با شدت تعدیل شده (IMRT)
 4. پرتودرمانی هدایت شده با تصویر (IGRT)

با توجه به همکاری دکتر احسان کرباسی با مراکز مختلف رادیوتراپی در تهران به فناوری های مختلف و دستگاه مختلف دسترسی دارند. بر اساس نوع سرطان و برنامه درمانی می تواند بهترین گزینه ها را ارئه دهند.

رویکرد دکتر احسان کرباسی متخصص رادیوتراپی مراقبت بیمار محور است. به نیازها و ترجیحات فردی هر بیمار توجه می کند. برای بیمار وقت می گذارد تا در مورد تشخیص، گزینه های درمانی و عوارض جانبی احتمالی صحبت کند. همچنین به سوالات بیمار به طور کامل و با صبر پاسخ می دهد.

یکی از خوبی های دکتر کرباسی مراقبت جامع از بیمار است یعنی با سایر متخصصان پزشکی که در مراقبت از بیمار نقش دارند، مانند انکولوژیست ها، جراحان، پرستاران و مددکاران اجتماعی همکاری دارد. دکتر کرباسی باید اطمینان حاصل کند که بیمار از تمام مراقبت های و خدماتی که نیاز دارد، از جمله توانبخشی و مراقبت های تسکینی، برخوردار است.

دکتر کرباسی از جدیدترین تحقیقات و دستورالعمل های مربوط به درمان سرطان باخبر است. از این دانش برای ارائه بهترین مراقبت ممکن به هر بیمار استفاده می کند. او دلسوز است با بیمار و خانواده اش همدلی می کند و آنها را درک می کند. زیرا بیمار و خانواده در طول درمان یک دوره دشوار از نظر عاطفی، حمایت عاطفی و روانی دارند.

اینکه آیا دکتر احسان کرباسی یکی از بهترین دکترهای متخصص پرتو درمانی در تهران است را باید از بیماران قبلی او جویا شوید. می توانید در صفحه بهبودیافتگان نظرات بیماران را ببینید.

به بالای صفحه بردن